خطا شناسایی استفاده استرالیا هوش مصنوعی

خطا: شناسایی استفاده استرالیا هوش مصنوعی پهپاد کوسه یاب زیردریایی سیدنی

گت بلاگز کرمان افزایش 3 درصدی بیمه شدگان طی سال گذشته درکرمان

‌مدیر کل شرکت تامین اجتماعی استان کرمان از زیاد کردن 3 درصدی بیمه شدگان طی سال گذشته در استان کرمان خبر داد.

افزایش 3 درصدی بیمه شدگان طی سال گذشته درکرمان

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمان سید علی حسینی مدیر کل شرکت تامین اجتماعی استان کرمان عصر امروز 10 اردیبهشت ماه در دیدار با استاندار کرمان گفت: شرکت تامین اجتماعی حدود 50 درصد از جمعیت کشور را تحت پوشش خود دارد.
مدیر کل شرکت تامین اجتماعی استان کرمان از 96 هزار خانوار مستمری بگیر در استان خبر داد و عنوان کرد: در استان کرمان 300 هزار بیمه شده است مهم مشغول به فعالیت وجود دارد.

عبارات مهم : کرمان

وی از زیاد کردن 3 درصدی بیمه شدگان طی سال گذشته در استان کرمان خبر داد و بیان کرد: در سال گذشته 9 شعبه در سطح استان جهت زیاد کردن خدمات به مردم راه اندازی و افتتاح کردیم.
حسینی سهم درمان بیمه های تامین اجتماعی را یک هزار و 620 میلیارد تومان دانست و اظهار کرد: سالیانه حدود یک هزار و 200 میلیارد تومان به مستمری بگیران پرداخت می کنیم.
مدیر کل شرکت تامین اجتماعی استان کرمان ادامه داد: با توجه به اینکه 14 هزار کارفرما بدهکار در سطح استان داریم، حدود 480 میلیارد تومان بدهی های آنها به شرکت تامین اجتماعی است که 120 میلیارد آن مربوط به جرایم بوده است که با توجه به بخشودگی جرایم و قسط بندی بدهیها امیدواریم در امسال کارفرمایان بدهی های خود را پرداخت نمایند.
وی افزود: با توجه به اینکه 90 درصد کارفرمایان و بیمه شدگان غیر حضوری لیست حق بیمه خود را پردخت می کنند، حدود 40 درصد از سفرهای غیر مهم را کم کردن داده ایم.
حسینی از کارها شرکت تامین اجتماعی در جهت اقتصاد مقاومتی سخن به میان آورد و عنوان کرد: در سال گذشته جهت نخستین بار جهت رونق صنعت گردشگری تورهای 80 نفری هفتگی از سایر استان ها به کرمان راه اندازی کردیم که 5 میلیارد تومان جذب اعتبار در این خصوص صورت گرفت.
انتهای پیام/س

واژه های کلیدی: کرمان | افزایش بیمه شدگان | تامین اجتماعی | استان کرمان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog