خطا شناسایی استفاده استرالیا هوش مصنوعی

خطا: شناسایی استفاده استرالیا هوش مصنوعی پهپاد کوسه یاب زیردریایی سیدنی

گت بلاگز اخبار اجتماعی علت تاخیر در پرداخت «حقوق»ها ، شروط تامین اجتماعی جهت بیمه کارفرمایان

مدیرعامل شرکت تامین اجتماعی ضمن تشریح شروط تامین اجتماعی جهت بیمه کارفرمایان گفت که بنابر دلایلی و حجم تبادلات، در بعضی ماه‌ها حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران ب

علت تاخیر در پرداخت «حقوق»ها ، شروط تامین اجتماعی جهت بیمه کارفرمایان

شروط تامین اجتماعی جهت بیمه کارفرمایان / علت تاخیر در پرداخت «حقوق»ها

عبارات مهم : درمانی

مدیرعامل شرکت تامین اجتماعی ضمن تشریح شروط تامین اجتماعی جهت بیمه کارفرمایان گفت که بنابر دلایلی و حجم تبادلات، در بعضی ماه ها حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران با تاخیر پرداخت می شود.

به گزارش ایسنا، سید تقی نوربخش با حضور در برنامه تیتر امشب، به تشریح خدمات این شرکت جهت مردم پرداخت و به سوالات آنها پاسخ داد.

علت تاخیر در پرداخت «حقوق»ها ، شروط تامین اجتماعی جهت بیمه کارفرمایان

شروط تامین اجتماعی جهت بیمه کارفرمایان

نوربخش در ادامه درخصوص بیمه کارفرمایان نیز گفت: کارفرمایان می توانند بیمه شوند ولی به دو شرط ؛ یکی اینکه هیئت مدیره یا مدیرعامل نباشد که در واقع سهام دار شرکت باشد که منع قانونی دارد، ولی اگر حقوق بگیر باشد و رابطه حقوق و دستمزدی باشد می تواند بیمه باشد . شرط دوم اینکه کارگاه هایی که تحت حمایت دولت هستند یعنی حق کارفرمایی را دولت پرداخت می کند، کارفرما با پرداخت حق بیمه می تواند بیمه شود و از خدمات بیمه ای برخوردار شود.

مدیرعامل شرکت تامین اجتماعی ضمن تشریح شروط تامین اجتماعی جهت بیمه کارفرمایان گفت که بنابر دلایلی و حجم تبادلات، در بعضی ماه‌ها حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران ب

کدام دسته از کارگران ساختمانی بیمه تامین اجتماعی می شوند؟

او افزود: ۱۵ تا ۲۰ درصد عوارض شهرداری متعلق به شرکت تامین اجتماعی هست. کارگران ساختمانی باید کارت مهارت فنی حرفه ای داشته باشد که در غیر این صورت نمی توانند تحت پوشش باشد. کارگران باید حتما اشتغال هم داشته باشند تا تحت پوشش بیمه باشند چون اگر فقط کارت مهارت فنی حرفه ای داشته باشد ولی اشتغال به کاری نداشته باشد نمی تواند تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار بگیرد. کارگران ساختمانی در بالاترین نقطه ریسک قرار دارند. ما علی رغم کمبود منابع بازهم جهت کارگران ساختمانی هزینه کرده ایم و آنها را بر اساس نوبت تحت پوشش قرار می دهیم.

به گفته وی، کارگران ساختمانی می توانند از طریق سایت شرکت تامین اجتماعی در سایت کارگران ساختمانی عضویت کنند و به شرط دو الزامی که گفته شد تحت پوشش شرکت تامین اجتماعی قرار گیرند.

علت تاخیر در پرداخت «حقوق»ها ، شروط تامین اجتماعی جهت بیمه کارفرمایان

نوربخش گفت: خدمات درمانی شرکت از دو طریق انجام می شود. افراد بیمه شده است به همراه افراد تحت تکفل تحت پوشش بیمه هستند که می توانند با فرانشیز های مشخص شده است از خدمات بیمه ای استفاده کنند. مراکز ملکی شرکت کاملا رایگان هستند ولی مراکز درمانی فرانشیز می دهند. تنها بیمارستانی که به صورت هیئت مدیره ای اداره می شود بیمارستان میلاد است که هزینه های درمان و دارو رایگان هست. ۷۱ بیمارستان در سطح کشور هستند که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بود و هیچ مبلغی نباید دریافت کنند و کاملا رایگان هستند.

وی ادامه داد: ۱۶۴۰ قلم دارو بر اساس مصوبه هیئت وزیران تحت پوشش بیمه هستند، البته در همین موارد هم اگر هزینه ها مازاد باشد نیز کمک می شود.

مدیرعامل شرکت تامین اجتماعی ضمن تشریح شروط تامین اجتماعی جهت بیمه کارفرمایان گفت که بنابر دلایلی و حجم تبادلات، در بعضی ماه‌ها حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران ب

مدیرعامل تامین اجتماعی ادامه داد: راجع به «آنژیو» اگر مسئله اورژانسی باشد فورا بیمار پذیرش می شود ولی مواردی که الکتیو است و فقط درد قفسه سینه وجود دارد و غیر اورژانس باشد آنژیو انجام می شود و بعد از معاینات بالینی ممکن است بیمار در لیست انتظار قرار گیرد.

نوربخشبا بیان اینکه در بیمارستان های تحت پوشش تلاش کرده ایم لیست انتظار را کم کردن دهیم تاکید کرد: در درمانگاه های بیمارستان میلاد در شبانه روز ۶۰۰۰ نفر و در بخش های درمانی روزانه ۱۰ هزار نفر مراجعه کننده داریم. در موارد اورژانس بیمار قطعا باید تحت درمان قرار گیرد و در غیر اینصورت تخلف است.

علت تاخیر در پرداخت «حقوق»ها ، شروط تامین اجتماعی جهت بیمه کارفرمایان

نوربخش در ادامه راجع به آزاد حساب کردن داروها (داروهای خارج از پوشش بیمه ای) گفت: بعضی داروها مکمل هستند که ممکن است تجویز شوند و تحت پوشش بیمه نباشند ولی داروهایی که تحت پوشش بیمه باشند حتما بر اساس بیمه، قیمت آنها محاسبه می شوند. در تامین اجتماعی تلاش کرده ایم خدمات را روز به روز ارتقاء دهیم ولی نقصان هایی هم داریم که از مردم پوزش می خواهیم.

ساخت میلادی دیگر در جنوبی ترین نقطه شهر ری

او افزود: بیمارستانی همانند بیمارستان میلاد در جنوبی ترین نقطه شهر در شهر ری ساخته خواهد شد که تا ۴ سال آینده به بهره برداری خواهد رسید. در آبادان و شیراز و تبریز و در دورافتاده ترین نقطه کشور نیز بیمارستان های تحت پوشش تامین اجتماعی به بهره برداری خواهند رسید و تلاش ما بر این بوده که مراکز درمانی و امکانات درمانی را به نقاط کمتر برخوردار ببریم.

نوربخش با اشاره به ارتقای کلیه خدمات هتلینگ در ۸۰ بیمارستان تحت پوشش تامین اجتماعی اظهار کرد: شماره ۱۴۲۰ و شماره پیامک ۱۰۰۰۱۴۲۰ شرکت تامین اجتماعی جهت پاسخگویی به مردم در زمینه پرسشها است.

امکان فراهم کردن کلیه خدمات درمانی جهت ۶.۵ میلیون بیمه شده است تهرانی را نداریم

او راجع به تناسب بین بیمارستان ها و بیمه شدگان گفت: سه دانشگاه پزشکی در پایتخت کشور عزیزمان ایران واقع شده است است که بیماران تامین اجتماعی را نیز ویزیت می کنند ولی امکان اینکه جهت ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر که در پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت پوشش بیمه باشند امکانات فراهم کنیم، نداریم. در پایتخت کشور عزیزمان ایران ۹ بیمارستان در سطح استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که بعضی از این بیمارستان ها مجددا تجهیز شده است اند.

اهتمام تامین اجتماعی جهت پوشش بیمه ای خدمات تخصصی دندانپزشکی

نوربخش راجع به خدمات دندانپزشکی نیز گفت: خدمات دندانپزشکی سطوح اولیه مثل کشیدن، پرکردن وجرم گیری تحت خدمات درمانی بیمه هستند ولی خدمات تخصصی مثل روت کانال و جراحی ها تحت پوشش بیمه نیستند که این نقص مهمی است که اهتمام ما این است بعضی خدمات دیگر مثل درمان ریشه درمان را نیز تحت پوشش بیمه قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت تامین اجتماعی در ادامه گفت: خدماتی مثل ارائه حق بیمه را اینترنتی کرده ایم ولی صدور دفترچه منوط به حضور بیمه شونده هست. کارگزاری های بیمه را از ۸۰ به ۱۶۰ کارگزاری ارتقاء داده ایم ولی مسئله خدمات رسانی به خاطر مسئله اینترنت است و مسئله دیگر نیست که تلاش می شود برطرف شود.

نوربخش با بیان اینکه علاوه بر عموم مردم ، مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیز تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند، گفت: مدت وقت بیمه پردازی افراد میانگین ۲۴ سال است این در حالیست که میانگین سالهای پرداخت مستمری شرکت به بازماندگان و بازنشستگان ۴۱ سال است.

پیش بینی پوشش بیمه ای افراد با دریافتی کمتر از پایه حقوق در لایحه نظام چند لایه تامین اجتماعی

مدیرعامل شرکت تامین اجتماعی با اشاره به لایحه نظام چند لایه تامین اجتماعی گفت: این لایحه در هیئت دولت واقع شده است است که بر اساس آن جهت افرادی که زیر حداقل دستمزد دریافتی دارند نیز بیمه فراگیر آینده نگری شده است که به نسبت درآمد پایین بتوانند تحت پوشش قرار گیرند این در حالیست که خدمات، متناسب با این نوع بیمه متفاوت خواهد بود.

او در ادامه گفت: بیماری که به بخش شخصی مراجعه می کند مابه التفاوت را نیز باید پرداخت کند ولی این مابه التفاوت در بخش دولتی وجود ندارد ولی در بخش سرپایی باید بیش از ۳۰ درصد مابه التفاوت پرداخت کند.

بنابر دلایلی و حجم تبادل در بعضی ماه ها مستمریها با تاخیر پرداخت می شود

نوربخش میزان پرداختی ماهانه به بازنشستگان را ۴۴۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ممکن است به دلایل متفاوت و حجم تبادل در بعضی ماه ها تاخیر در پرداخت ها داشته باشیم ولی تلاش مستمر ما این است که سطح خدمات را اوج ببریم.

واژه های کلیدی: درمانی | کارگران | بیمارستان | بیمارستان | خدمات درمانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog